X
Logo
Euro

Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

 • TODO PARA EL JARDIN Y PLAYA

 • FERRETERIA

 • CERRAJERIA

 • Bezpečná platba
 • Doprava a vrácení
 • 08230690
  5128
  Pilka Samurai GKC 330 LH Samočisticí
  Výprodej!
  Pilka Samurai GKC 330 LH Samočisticí
  Pilka Samurai GKC 330lh autolimpiable. - Velikost: 330 mm. - Made in Japan s nejvyšší dostupnou technologií pro obráběcí nástroje. Ostré autentická japonská. - Ideální pro intenzivní úkoly odborné prořezávání. - Listy japonské oceli SK-5 s vysokým obsahem uhlíku. - symetrické ostré zuby nastavení a tvrzené individuálně indukční technologie. - Flexibilní listy se speciálním konkávní frézování ″ zakotvené“ s cílem zajistit vysokou dopřednou rychlost při řezu. - Přesné orientace zubů s cílem zajistit čisté a rychlé řezání. - Rukojeť s TPR pogumované ergonomické technologie. - platí pro příslušenství v následujícím odkazu:> 08230800 : Samurai pila čepel díly GKC-330-l - článek také známý jako prořezávání pily, japonskou ruční pila.
 • 08230645
  4900
  Pilka Samurai GC Curvo 330 mm.
  Výprodej!
  Pilka Samurai GC Curvo 330 mm.
  Pilka Samurai GC-330-LH zakřivené. - rozměry: 330 mm. - Made in Japan s nejvyšší dostupnou technologií pro obráběcí nástroje. Ostré autentická japonská. - Ideální pro intenzivní úkoly odborné prořezávání. - Listy japonské oceli SK-5 s vysokým obsahem uhlíku. - symetrické ostré zuby nastavení a tvrzené individuálně indukční technologie. - Flexibilní listy se speciálním konkávní frézování ″ zakotvené“ s cílem zajistit vysokou dopřednou rychlost při řezu. - Přesné orientace zubů s cílem zajistit čisté a rychlé řezání. - Rukojeť s TPR pogumované ergonomické technologie. - příslušenství platí v následujících odkazech: > 08230712 : Samurai plastová rukojeť GC. > 08230730 : Samurai pilka výměna lišty GC-330. - článek také známý jako prořezávání pily, japonskou ruční pila.

Centro Comercial - Empresas WEB Europa

Tienda online multiproducto, jardín, menaje, hogar, ferretería, herramientas, cerrajería, calzado, vestuario, calefacción, ventilación. Entregas a toda Europa.